Hakkımızda

Yağmur Aksoy Beauty & Makeup Studio, özellikle sağlık, güzellik ve refah alanlarında müşterinin ihtiyaçlarını karşılamak için tasarlanmış estetik bir güzellik merkezidir. Genç ve dinamik kadrosu ile 2019 yılında Aydın Adnan Menderes Bulvarında hizmet vermeye başlamıştır.

Güzellik uzmanı ve diğer uzmanlarımız, müşterilerimize sunulan mükemmel hizmetlerle tanınan, örnek hizmetler sunmaktadır. Robot X Lazer, Kalıcı Makyaj, Protez Tırnak, 3D Kirpik, Altın İğne (Cilt Bakım), Hifu (Ameliyatsız Yüz Germe), Cilt Çatlak Tedavisi, Sir Ağda, Dermapen-Hydrafacial, konusunda uzmanız. Erkeklere özel cilt bakımı,lazer epilasyon, manikür, pedikür hizmetlerimiz vardır.

Yağmur Aksoy Beauty & Makeup Studio, gelişmiş teknolojileri ve en iyi ekipmanları Aydın'a getirdi. 

Yağmur Aksoy Beauty & Makeup Studio olarak öne çıkan hizmet anlayışlarımızdan bir tanesi de profesyonel hizmet kavramıdır. Tecrübe, eğitim ve yaşam felsefemizin ışığı altında hayatınıza güzellikler sunmak istiyoruz.

Uzmanlarımızın mesleki gelişimi konusunda seminerler ve eğitimleri yakından takip etmekteyiz. Güzellik merkezimizde kullanılan cihaz ve malzemeler Türkiye genelinde nadir bulunan son teknoloji ürünü cizhalar olmasının yanında uluslar arası standartlara uygun olup CE belgesi ve FDA onayına sahiptir. Uygulamalarımızda kullandığımız dermokozmetik ürünler ise Sağlık Bakanlığından ve FDA onaylıdır. Doğru yönlendirmenin önemini biliyor ve müşteri memnuniyetini esas alarak hizmet veriyoruz.

Hakkımızda
X