Kategoriler

Cilt Çatlak Tedavisi

 

Cilt kırığı olarak bilinen sorunun ortak nedeni, insanların kilo alması ve vücudun genişlemesinin mevcut vücuda uymamasıdır, ancak cilt çatlaklarının altında yatan neden hormonal değişikliklerdir. Kilo alımı veya hamileliğin neden olduğu hormonlardaki değişiklikler nedeniyle cilt çatlaması meydana gelebilir ve bunlarla başa çıkmanın en iyi yolu güvenilir bir merkezde güvenilir bir tedaviye sahip olmaktır.

Deri çatlakları kadınlarda erkeklerden daha yaygındır. Bunun ana nedeni erkeklerden daha yüksek hormon seviyesine sahip kadın olarak belirtilmektedir.

İnsan vücudundaki çatlaklar ilk önce vücutta mor ve kırmızı olarak görülür ve bir süre sonra beyaza döner. Bilgisiz uygulamalar sağlığı tehdit eder ve kırık alanda ciddi sorunlara neden olur.

Tek tedavi seçeneği olmadığından çatlak tedavisi zor bir tedavidir. Mezoterapi PRP'nin bazı seçenekleri. Son zamanlarda, fraksiyonel karbondioksit lazeri, harika sonuçları nedeniyle kozmetik dermatoloji uygulamasına girmiştir. Eski veya yeni tüm cilt çatlakları bu tür bir tedavi ile tedavi edilebilir.

Özellikle hipline ve bacak çatlaklarında çok başarılıdır. Karın çatlakları birden fazla seans gerektirebilir. Seans sayısı, çatlakların ciddiyetine ve cildin yapısına bağlı olarak değişir.

Cilt Çatlak Tedavisi
X