Kategoriler

Hush Tangle Free Keratin

Süper besleyici içerikler ve polimer sistemi sayesinde TANGLE FREE saçın genel yapısını iyileştiriyor ve koruyucu proteinlerle sarar

Süper besleyici içerikler ve polimer sistemi sayesinde TANGLE FREE saçın genel yapısını iyileştiriyor ve koruyucu proteinlerle sararak saçın yapısını koruma altına alıyor, elektriklenmeyi önlüyor, pul tabakasını pürüzsüzleştirerek yumuşatıyor vSüper besleyici içerikler ve polimer sistemi sayesinde TANGLE FREE saçın genel yapısını iyileştiriyor ve koruyucu proteinlerle sararak saçın yapısını koruma altına alıyor, elektriklenmeyi önlüyor, pul tabakasını pürüzsüzleştirerek yumuşatıyor ve anında saçın görüntüsünü ve dokusunu 12 hafta boyunca değiştiriyor.e anında saçın görüntüsünü ve dokusunu 12 hafta boyunca değiştiriyor.

TANGLE FREE kalın telli kıvırcık saçları ve ince telli elektriklenen saçları sadece 90 dakika içerisinde muhteşem bir şekilde düzleştiriyor veya dilerseniz saçın dalgasını değiştirmeden sadece pürüzsüzleştiriyor ve yumuşatıyor. BEKLEME SÜRESİ YOK. Salondan çıktığınız an rahatlıkla saçınızı yıkayabilirisiniz, yüzebilirsiniz, saçınızı toplayabilir ve toka takabilirsiniz.

Hush Tangle Free Keratin
X